НАЗК продовжує перевіряти декларації – знайдені ознаки криміналу

Поділитися:

У електронних деклараціях 12-ти українських посадовців та народних депутатів знайшли ознаки кримінальних порушень, повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції.

Як зазначили в НАЗК, фахівці агентства перевірили 294 декларації, виявили ознаки адміністративного правопорушення у 52-х е-деклараціях, знайшли недостовірних відомостей на понад 255 мільйонів гривень.

Декларації з виявленими в результаті перевірки ймовірними кримінальними правопорушеннями НАЗК направить у правоохоронні органи.

Зокрема, йдеться про колишню першу заступницю голови Нацагентства з питань державної служби Ірину Овчаренко, суддю Верховного суду України Миколу Короткевича, народних депутатів Михайла Забродського та Максима Пашковського, Ольгу Саладуху. А також про низку колишніх посадовців Харківської обласної державної адміністрації.

Раніше Окружний адміністративний суд міста Києва призначив підготовче засідання щодо позову з боку українського чиновника – голови правління державної компанії НАК «Нафтогаз» України Юрія Вітренко. Він подав позов на Національне агентство з питань запобігання корупції.

Також ми писали, в НАЗК розповіли, що 99% декларацій чиновників мають недостовірні дані.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Вересня 2021 року - 8:28
Міністр охорони здоров'я зазначив, що пріоритетні групи населення, які вакцинувалися...
23 Вересня 2021 року - 7:27
Від сьогодні, 23 вересня, вся Україна переходить до «жовтої» карантинної...
23 Вересня 2021 року - 7:16
Нова угода набере чинності на 30 день з офіційної дати...
22 Вересня 2021 року - 20:07
У Держстаті підрахували, що найбільше коштів піде на оплату праці...