МВФ відкликала Фінрадник з України

Поділитися:

Після того, як в Україні був звільнений з поста глави правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, в МВФ занепокоїлися. Причина проста — недотримання законних процедур. А зовнішня сторона всього цього – в МВФ відкликали старшого економіста Європейського департаменту Віма Фонтейна, який в нашій країні відповідав за реформу фінсектора. Також саме він відповідав за банківську реформу в той час, коли очільницею НБУ була Валерія Гонтарєва.

Тим часом в МВФ відзначили, що за останні році Україна показала прогрес. Йдеться про реформу корпоративного управління в державному секторі. Головними цілями, які були виведені на чільне місце, в МВФ назвали відповідність визнаним стандартам корпоративного управління, а ще прозорість, звітність і незалежність.

Раніше повідомлялося про те, що в МВФ розповіли про розрив багатих і бідних. Так, після кожної нового спалаху захворюваності індекс нерівності у світі збільшується. При цьому негативні ефекти збережуться ще протягом п’яти років після закінчення криз, викликаних глобальними епідеміями, кажуть експерти.

Також ми писали й про те, що через скандал у «Нафтогазі» Україна може залишитися без траншу МВФ.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
5 Травня 2021 року - 18:56
При цьому державні аудитори працюють набагато ефективніше
5 Травня 2021 року - 18:28
З 1 травня субсидію розраховують за новим порядком.
5 Травня 2021 року - 16:10
Якщо особа з інвалідністю є учасником бойових дій - їй...
5 Травня 2021 року - 15:35
Нардепи пропонують позбавити ЦНАПи права самовільно встановлювати терміни розгляду документів.