Компанії-зернотрейдери потрапили під санкції Зеленського

санкции
Поділитися:

Президент Володимир Зеленський ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО), яке передбачає введення санкцій проти ряду компаній. Під санкції також потрапили компанії-зернотрейдери.

Відомо, що в перелік фізичних і юридичних осіб, які потрапили під санкції, увійшли 79 компаній. Серед них – компанія Prometey Swiss Sa, зареєстрована в Швейцарії, і польські компанії Binboro Sp.z.o.o. і Oil House Sp. Z.o. Також санкції торкнулися компанії Black Sea Commodities Trading Ltd, зареєстрованої в ОАЕ, і естонської Agro White Company OÜ. Передбачається, що всі ці підприємства, тою чи іншою мірою, пов’язані з РФ.

Слід зазначити, що серед компаній, що потрапили під санкції, також вказані АТ «Центр судноремонту” Дальзавод », ТОВ« Севастопольський агрегатний завод », АТ« 514 авіаційний ремонтний завод », АТ« 322 авіаційний ремонтний завод », і Федеральне агентство у справах Співдружності Незалежних Держав (Росспівробітництво).

Нагадаємо, що Держсекретар США Ентоні Блінкен вважає, що проти Управління оборонної промисловості Туреччини (SSB) необхідно ввести санкції за «велику угоду» з Росією в 2017 році.

Раніше повідомлялося, що в прес-службі Офісу президента повідомили, що Україна ввела санкції щодо 11 російських компаній. Президент країни Володимир Зеленський своїм указом ввів в дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО).

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
15 Квітня 2021 року - 10:30
Вже засуджені колишній керівник і три співробітники газового термінала в...
15 Квітня 2021 року - 10:00
На сьогодні мінімальна пенсія в Україні дорівнює 1769 гривень, а...
14 Квітня 2021 року - 21:30
Щонайменше двох фігурантів санкційного списку контрабандистів з Указу Президента України...
14 Квітня 2021 року - 18:56
Проведення реформи ринку таксі в Україні в п'ятирічній перспективі може...