Грузія хоче вступити в ЄС

Поділитися:

Грузія подасть заявку на вступ до Європейського Союзу до 2024 року. Такі наміри озвучив прем’єр країни Іраклій Гарібашвілі, інформує пресслужба грузинського уряду.

Прем’єр зауважив, що на цьому шляху у державі триває втілення реформ та осучаснення усіх аспектів демократії й економіки. Також він наголосив, що країна не заспокоїться, доки не буде досягнуто поставленої мети.

«Шлях до європейських і євроатлантичних структур означає повернення додому, тому що це цивілізаційний вибір, який одностайно підтримує переважна більшість грузинів», – зазначив глава грузинського уряду.

Гарібашвілі також додав, що євроатлантичній інтеграції країни намагається перешкодити Росія. Мовляв, свідченням цього є окупація РФ близько 20% території країни.

Варто нагадати, що влада Грузії провалила втілення судової реформи, яка була умовою отримання кредиту ЄС. Йшлося про другу частину макрофінансової допомоги ЄС у 75 мільйонів євро. Прем’єр же сказав, що країна завдяки економічному зростанню спеціально відмовилась від цих грошей, щоб не влізати у глибші борги.

Раніше ми писали, що у Європейській комісії (ЄК) пообіцяли надати Україні чотири мільярди євро для розвитку малого та середнього бізнесу. Як йдеться у тендерній документації, проєкт покликаний допомогти у подальшому зміцненні основ стійкої політики стосовно малих та середніх підприємств, зокрема, стимулів для їх цифровізації, впровадження інновацій, а також «зеленої» трансформації.

Також ми повідомляли, що у Євросоюзі можлива газова криза. Зокрема, цього побоюється Литва. Там висловили сподівання, що Єврокомісія разом з країнами-членами (ЄС) вирішить це питання.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Жовтня 2021 року - 22:01
Попередньо - перший непілотований випробувальний політ відбудеться у лютому наступного...
23 Жовтня 2021 року - 18:01
Умови зони найвищої епіднебезпеки почнуть діяти з 26 жовтня.
23 Жовтня 2021 року - 17:32
Висота «Око Дубая» - більше 250 метрів.
23 Жовтня 2021 року - 12:10
Шахраї маскували свої дії під виконання службових обов'язків