Генсек НАТО поговорив із Зеленським

Поділитися:

У прес-службі Офісу президента повідомили, що президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з генеральним секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом. Ключовими темами бесіди стали російська агресія і ситуація на Донбасі.

Крім того, політики торкнулися загрози, які можуть виникнути через нарощування російських військ біля України.

Президент України висловив сподівання, що під час саміту НАТО 14 червня буде розглянуто питання російської агресії і дієвих кроків для її стримування. Крім того, Зеленський очікує, що на саміті НАТО Україна отримає чіткий план дій зі вступу в альянс.

Нагадаємо, що для приєднання України до НАТО необхідний детальний покроковий план. Саме це питання стало одним з пріоритетних під час телефонної розмови Володимира Зеленського з президентом США Джо Байденом.

Раніше повідомлялося, що глава української держави Володимир Зеленський наполягає на тому, щоб Україна включили до складу Північноатлантичного Альянсу (НАТО). Президент України вважає, що зараз країна знаходиться в небезпеці, тому країни-члени організації повинні підтримати держава і захистити його інтереси таким способом.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
21 Червня 2021 року - 11:45
У світі їх кількість зросла до 82,4 мільйона осіб
21 Червня 2021 року - 11:15
Українці не вірять у справедливість судової системи
21 Червня 2021 року - 10:59
У Будинку уряду в Батумі затримали мінімум чотирьох учасників акції...
21 Червня 2021 року - 10:32
Раніше президент говорив про те, що режим paperless буде введений...