Генпрокурор втратила одного із заступників

Поділитися:

Заступник генеральної прокурорки Ірини Венедіктової Гюндуз Мамедов повідомив про те, що подав у відставку.

Як зазначив він у соцмережах, вже написано заяву про відставку.  У повідомленні він подякував усім, хто був поруч під час складних останніх шести років, роблячи неможливі речі. Йдеться, за його словами, про протидію на правовому фронті збройній агресії Росії та реалізацію розбудови ювенальної юстиції.

Варто зауважити, що до цього, за інформацією юридичної компанії «Міллер», котра представляє інтереси Гюндуза Мамедова, керівництво ОГП поставило його у складні умови, в яких неможливо було виконувати роботу, блокуючи виконання посадових обовʼязків.

Наприкінці червня генпрокурорка забрала так званий «департамент війни» у заступника Гюндуза Мамедова, передавши іншому заступникові Максиму Якубовському. Тоді ж Венедіктова забрала під своє керівництво вищевказаний департамент. Після чого низка правозахисників виступили із закликами до президента захистити цей департамент.

На початку липня повідомлялося, що Мамедов більше не має доступу до державної таємниці. Згодом у нього забрали всі напрями, котрими керував. На основі цього, після 25 років роботи в органах прокуратури, він вирішив подати у відставку.

Нагадаємо, що 15 липня Верховна Рада проголосувала за відставку міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Також ми писали, що у травні услід за двома міністрами — міністром інфраструктури Владисловом Криклієм та міністром розвитку економіки Ігорем Петрашком — звільнили міністра охорони здоров’я Максима Степанова.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Вересня 2021 року - 8:52
На реалізацію проекту закону з державного бюджету мають намір виділити...
23 Вересня 2021 року - 8:28
Міністр охорони здоров'я зазначив, що пріоритетні групи населення, які вакцинувалися...
23 Вересня 2021 року - 7:27
Від сьогодні, 23 вересня, вся Україна переходить до «жовтої» карантинної...
23 Вересня 2021 року - 7:16
Нова угода набере чинності на 30 день з офіційної дати...