До Києва прибули ще дві партії військової допомоги із США

Поділитися:

У Київ прибули ще дві партії військової допомоги із Сполучених Штатів. Про це сповістив глава Міністерства оборони України Олексій Резніков у Facebook.

За його словами, загалом в рамках шести поставок, Україна отримала близько 500 тонн оборонної амуніції від наших друзів і партнерів – США.

Дві останні партії оборонної допомоги містили 84 тонни патронів різного калібру та 84 тонни бойових набоїв до стрілецької зброї.

У Посольстві США додають, що США надають перевагу шляху діалогу та дипломатії, але й надалі надаватимуть Україні оборонну допомогу, необхідну для захисту від численних військових сил Росії, зібраних на її кордонах.

Як відомо, попередні партії оборонної допомоги, що надійшли в Україну 2022 року від США містили сучасне обладнання і боєприпаси оборонного призначення, повідомляли в українському оборонному відомстві.

Раніше ми повідомляли, що Угорщина не розраховує на розміщення додаткових сил Північноатлантичного альянсу на своїй території навіть за загрози можливого вторгнення російських військ в Україну.

Нагадаємо, що Російська Федерація та Сполучені Штати Америки провели письмові переговори щодо вступу чи неприйняття України до Північноатлантичного Альянсу.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Листопада 2022 року - 19:38
30 вересня російський фюрер путін з пафосом заявив про «приєднання»...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ