ДБР зайнялося Нацбанком

ДБР, дбр, Державне бюро розслідувань
Поділитися:

ДБР розслідує зловживання службовим становищем декількох співробітників НБУ. Про це повідомляють журналісти “Першого Ділового» телеканалу.

В експертному середовищі стверджують – це розслідування – ніщо інше, як спроба колишнього акціонера Ігоря Коломойського натиснути на “ПриватБанк”.

Кажуть, що олігарх хоче послабити позиції фінансової установи в судах через кримінального провадження проти регулятора. У цій справі йдеться про нібито завищення вартості юридичних послуг від “Астерс Консалт».

Саме ця компанія надавала юридичну підтримку “ПриватБанку” і дозволила фінустанові подати позови проти колишніх власників. Юристи відстоювали інтереси банку в ході більш ніж шести сотень позовів, ініційованих Ігорем Коломойським після націоналізації.

Нагадаємо, в засіданні Шостого апеляційного суду Києва, де розглядається спір між “ПриватБанком” та його колишнім акціонером Ігорем Коломойським, оголошено перерву до 26 січня.

Державний банк планує оскаржити в апеляції рішення Окружного адміністративного суду Києва про визнання націоналізації банку незаконною. В експертному колі запевняють – якщо “ПриватБанк” програє справу, то банківський сектор в Україні чекає занепад.

Нагадаємо, що недавно стало відомо, що Юрій Вітренко, колишній в минулому виконавчим директором НАК «Нафтогаз України», брав активну участь в корупційних схемах Ігоря Коломойського.

Йдеться про прагнення олігарха дістати родовища, а саму компанію, яка на той момент мала великі податкові борги, віддати державі.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
24 Січня 2021 року - 2:13
Найбільше наші громадяни відвідували країни, з якими в України спільний...
23 Січня 2021 року - 23:52
Ми повернемося до «адаптивного карантину»
23 Січня 2021 року - 23:00
Стало відомо - коли і на скільки
23 Січня 2021 року - 21:18
Відтепер опалення будинку з електричним котлом обійдеться у 8400 грн