Чиновникам обмежать зарплати

Поділитися:

У Верховній Раді пропонують обмежити розмір заробітної плати керівників підприємств, заснованих на державній, або комунальній власності, що фінансуються чи дотуються із держбюджету.

Комітет з питань соцполітики та захисту прав ветеранів підтримав на своєму засіданні включення відповідного проєкту закону до порядку денного Ради. Йдеться про законопроект № 3034 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо встановлення розміру заробітної плати посадовим особам органів державної влади, місцевого самоврядування та державних підприємств.

Документ передбачає, що максимальний розмір місячної заробітної плати не може перевищувати 15-ти мінімальних зарплат, крім місяців, у яких виплачується допомога для оздоровлення та надається оплачувана відпустка. До того ж, така допомога не може перевищувати розмір зарплатні.

Альтернативний проєкт закону №3034 про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо встановлення обмежень розміру зарплати керівництва органів держвлади та держпідприємств рекомендували відхилити.

Також рекомендовано включити до порядку денного і створити робочу групу на основі підкомітету для напрацювання висновку щодо законопроектів про внесення змін до Кодексу законів про працю щодо визначення поняття трудових відносин та ознак їх наявності № 5054 та альтернативного № 5054 – щодо регулювання деяких питань трудових відносин.

Раніше ми повідомляли, що Івано-Франківськ вважається найкращим для розвитку ІТ-галузі. Там при місячній зарплаті у 1,4 тисяч доларів, невелика орендна плата і вартість нерухомості при купівлі. У Львові представники IT-сфери отримують близько 1, 825 тис. доларів. Також у Харкові багато можливостей для професійного розвитку IT-спеціаліста і висока зарплата –1,6 тисяч доларів.

Також ми писали, що у Міністерстві освіти пообіцяли підвищити посадові оклади вчителів на 9% до кінця поточного року.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
5 Травня 2021 року - 18:56
При цьому державні аудитори працюють набагато ефективніше
5 Травня 2021 року - 18:28
З 1 травня субсидію розраховують за новим порядком.
5 Травня 2021 року - 16:10
Якщо особа з інвалідністю є учасником бойових дій - їй...
5 Травня 2021 року - 15:35
Нардепи пропонують позбавити ЦНАПи права самовільно встановлювати терміни розгляду документів.