Через епідемію Мін’юст вирішив «розвантажити» в’язниці

Поділитися:

Міністерство юстиції України анонсувало майбутній розгляд з боку парламенту окремого закону, що дозволяє суттєво розвантажити “українські в’язниці” задля створення належних умов безпеки в зв’язку з пандемією. Про це повідомляє міністр юстиції України Денис Малюська в інтерв’ю для “hromadske”.

Як вказав чиновник, такий розвиток подій можливий лише для тих злочинців, які не пов’язані з насильницькими діями і відбувають свій термін з інших причин ( і відбули більше третини свого повноцінного покарання). Також міністр зазначив, що в список можуть увійти люди з літніми близькими, а також ветерани АТО.

Також є ймовірність, що Кабмін представить закон, який дозволить українським судами застосовувати відстрочення покарання, дозволяючи тим самим злочинцям дещо пізніше понести своє покарання.

За словами міністра, наразі розвантажити українські в’язниці дійсно потрібно, так як в установах просто не вистачає достатньо місця для створення дистанції та ізоляції тих в’язнів, які вже хворі або мають підозри на коронавірус.

Як повідомлялося раніше, у Верховній Раді України з’явився текст урядового проекту закону №3396 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання виникнення та поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, викликаної коронавірусів SARS-CoV-2, в установах виконання покарань і місцях попереднього ув’язнення ».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
4 Березня 2021 року - 21:56
Переселенці у майбутньому зможуть отримати іпотеку під більш довгий термін...
4 Березня 2021 року - 13:59
За прийняття цих законопроектів в першому читанні проголосували менше мінімально...
4 Березня 2021 року - 13:00
Згідно з документом, Кабінет міністрів одержує право визначати порядок надання...
4 Березня 2021 року - 12:11
Обшуки були ініційовані відповідно до звернення депутатів Одеської облради