Бундестаг виступив проти «Північного потоку-2»

Поділитися:

Фракція партії «Зелені» в німецькому парламенті зажадала терміново закрити екологічний фонд, який покликаний фінансувати проект «Газпрому» – газопровід «Північний потік-2». Про це зробила заяву голова «Зелених» Анналєна Бербок.

Політик висловила впевненість, що мета Кремля в цьому проекті – позбавити Україну і Польщу доходів від транзиту газу. Вона назвала незадовільною ситуацію, за якої лідери Німеччини йдуть в цьому питанні назустріч Росії, попри критику з боку численних союзників і Європарламенту.

«Той факт, що за допомогою російських грошей під виглядом боротьби зі зміною клімату буде фінансуватися фонд, призначений виключно для завершення будівництва трубопроводу, просто обурливий. Не тільки з точки зору боротьби за клімат, але і в геостратегічному плані», – сказала Анналєна Бербок.

Нагадаємо, одна з груп в Бундестазі схиляла німецьких депутатів до визнання газопроводу РФ «Північний потік-2» таким, що відповідає енергобезпеці Європи і захищає екологію. Але більшість депутатів відкинули цей план проросійських сил.

Також раніше ми писали про те, що в Німеччині частина парламентаріїв закликала чинного канцлера ФРН Ангелу Меркель перервати свої контакти з главою Російської Федерації Володимиром Путіним і припинити політично підтримувати будівництво стратегічного проекту РФ Північний Потік-2.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
26 Січня 2021 року - 12:46
Йдеться про пропозицію рекордного хабара у 6 мільйонів доларів за...
26 Січня 2021 року - 12:26
Банкнота 200 гривень четвертого покоління номінована на щорічний міжнародний конкурс...
26 Січня 2021 року - 10:59
В останній день було перераховано 1,5 млрд грн
26 Січня 2021 року - 9:26
Навіть в умовах зростання тарифів витрати малозабезпечених громадян України майже...