Британія відправляє своїх військових до Польщі

Поділитися:

Велика Британія має намір направити у Польщу роту військовослужбовців на допомогу в ремонті загорожі на білорусько-польському кордоні. Такі плани озвучили у Міністерстві оборони Польщі за результатом переговорів голів Міноборони обох країн.

У польському Міноборони висловили сподівання, що вже в листопаді рота британських інженерних військ почне нести службу на кордоні.

«Польський кордон жорсткий, і він залишиться непроникним. Незважаючи на гібридні атаки, ми забезпечимо безпеку Польщі», – наголосили в оборонному відомстві.

Відомо, що між Польщею та Британією було підписано низку угод у галузі оборони. Глава Міністерства оборони Польщі висловив подяку Великій Британії за співробітництво, враховуючи ситуацію на держкордоні.

Раніше в польському Міноборони заявляли, що загорожа, будувати яку почали влітку цього року на білорусько-польському кордоні, є лише тимчасовою. У Польщі планують спорудити постійний паркан.

Також ми повідомляли, що група мігрантів прорвалася через польсько-білоруський кордон. Проте Міністерство оборони Польщі повідомило, що мігранти, які потрапили в країну, були затримані.

Нагадаємо, що у зв’язку з міграційною ситуацією Польща вирішила закрити пункт пропуску «Кузня» через кордон із Білоруссю.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ