Британія очолила G7 щодо підтримки України

Поділитися:

Велика Британія на 2021 рік встала на чолі групи послів G7 – країн «великої сімки» з підтримки України. Про це йдеться у новорічному вітанні українцям, опублікованому групою послів країн G7 в соцмережі в понеділок, 4 січня.

З тексту привітання стає зрозумілим, що весь минулий 2020 рік групу послів країн «великої сімки» з підтримки України очолювали Сполучені Штати Америки. Однак на новий, 2021 рік, їх змінили представники Великої Британії. То ж у новому році групою послів країн C7 з підтримки нашої країни світовою спільнотою керуватиме Велика Британія. У тексті привітання йдеться про наступне:

«Вітаємо з Новим роком! Велика Британія, як голова в G7, пишається, що в цьому році очолить Групу послів країн Великої сімки щодо підтримки України. Величезна подяка посольству США в Києві за відмінне головування в цій групі у 2020 році. Ми з нетерпінням чекаємо чудовий 2021 рік у тісній співпраці з нашими партнерами для підтримки України у проведенні реформ на благо всіх українців».

Нагадаємо, в новорічному зверненні до британців прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон привітав жителів країни з повним закінченням Brexit. Після укладеної напередодні угоди з торгівлі з Євросоюзом Великобританія перестала бути членом ЄС.

Також раніше ми написали про те, що Україна і Великобританія створюють зону вільної торгівлі.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Квітня 2021 року - 21:30
Щонайменше двох фігурантів санкційного списку контрабандистів з Указу Президента України...
14 Квітня 2021 року - 18:56
Проведення реформи ринку таксі в Україні в п'ятирічній перспективі може...
14 Квітня 2021 року - 17:24
У 2020 році економічний ефект від діяльності Національного антикорупційного бюро...
14 Квітня 2021 року - 17:15
Діти, котрі пробули в дитсадку довше інших однолітків, виростають в...