Британія готує пакет військової допомоги Україні

Поділитися:

Стало відомо, що Великобританія вкотре планує надіслати в Україну пакет військової допомоги та економічної підтримки. Причина такого рішення – загроза ймовірного нападу Російської Федерації.

На цьому етапі Борис Джонсон, прем’єр-міністр Британії, розробляє разом із союзниками пакет, який передбачає допомогу Україні. Найближчими днями деталі зібраного пакета будуть оприлюднені.

Згідно із західним першоджерелом, британський політик планує відвідати Європу з метою заручитися підтримкою з боку європейських колег, щоб нарешті врегулювати конфлікт із Росією. В які саме країни здійснить візит Джонсон, не повідомляється, однак у його офісі запевнили, що наміри його попрямувати до Північної Європи та країн Балтії.

«Криза на кордоні з Україною досягла критичної точки. Вся інформація, що ми маємо, свідчить про те, що Росія може планувати вторгнення в Україну будь-якої миті», – йдеться у заяві.

До речі, 10 лютого 2022 року у Великій Британії опублікували новий закон, який передбачає розширення кола осіб (що стосуються Росії), які можуть опинитися в списку санкцій у разі, якщо Росія вчинить напад на Україну.

Нагадаємо, після зустрічі з прем’єр-міністром Борисом Джонсоном Володимир Зеленський повідомив, що Великобританія має намір надати додаткові кошти на розвиток спільних з Україною інфраструктурних та енергетичних проектів.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ