Блінкен скасував зустріч із Лавровим

Поділитися:

Ентоні Блінкен, державний секретар Сполучених Штатів Америки, відмовився від зустрічі з міністром закордонних справ Російської Федерації Сергієм Лавровим, оскільки Росія порушила умови запланованих раніше переговорів.

Нагадаємо, що зустріч політиків мала відбутися 24 лютого 2022 року у разі, якщо Росія не здійснить вторгнення до України. Американський чиновник прокоментував свою відмову від переговорів: “Тепер, коли ми бачимо, що вторгнення починається і Росія ясно показала, що повністю відмовляється від дипломатії, немає сенсу проводити цю зустріч”.

Він також додав, що перш ніж ухвалити тверде рішення, він провів консультації із союзниками США.

У цей же час Ентоні Блінкен продовжує наполягати на дипломатичному підході врегулювання конфлікту, але Америка не дозволить росіянам «прикидатися дипломатами».

До речі, тепер невідомо чи вже відбудеться запланована зустріч Байдена та Путіна, намічена після переговорів Блінкена та Лаврова, оскільки американська сторона скасувала їх.

Нагадаємо, генсек НАТО у відповіді на визнання Росією ЛДНР висловив засудження стосовно РФ, заявивши, що країна як член Ради ООН порушила незалежність, територіальну цілісність і суверенітет України.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо