Білоруські силовики затримали студентів під час конференції

Поділитися:

У Мінську, увечері 5 березня силовики увірвалися на установчу конференцію «Ліги студентських об’єднань» (LiSA). Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

«У п’ятницю близько 18:30 невідомі в масках прийшли на установчу конференцію Ліги студентських об’єднань, яка проходила в бізнес-клубі« Imaguru ». Серед учасників заходу були члени основного складу Координаційної ради Андрій Єгоров і Віталій Римашевський », – йдеться в повідомленні.

Відомо, що після вторгнення силовиків, учасників конференції вивели з будівлі, посадили в автозак і відвезли. Всього затримали понад 20 осіб. Серед затриманих – журналіст Артем Лява, який готував матеріали із заходу.

Так, силовикам вдалося затримати 22 людину.

Слід зазначити, що на установчій конференції LiSA планувалося провести вибори керівництва, прийняти програми дій, обговорити плани організації, вислухати лідерів місцевих студентських організацій.

Нагадаємо, що Україна звернулася до Білорусі з проханням про екстрені постачання електроенергії, повідомляють білоруські ЗМІ. Причина – «критична ситуація із забезпеченістю вугіллям електростанцій»: протягом зими запаси вугілля скоротилися в п’ять разів, до півмільйона тонн.

Раніше повідомлялося, що два антимонопольних відомства прийняли рішення про те, що тариф на транзит російської нафти збільшиться. Йдеться про АМК РФ і РБ, тариф буде підвищено на транзит по території Білорусі починаючи з 1.02.2021 року. Підвищення заплановано на рівні 6,7% – це мінімальний крок підвищення тарифів, який входить в підписане двома країнами угоду.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо