Білоруські силовики затримали студентів під час конференції

Поділитися:

У Мінську, увечері 5 березня силовики увірвалися на установчу конференцію «Ліги студентських об’єднань» (LiSA). Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

«У п’ятницю близько 18:30 невідомі в масках прийшли на установчу конференцію Ліги студентських об’єднань, яка проходила в бізнес-клубі« Imaguru ». Серед учасників заходу були члени основного складу Координаційної ради Андрій Єгоров і Віталій Римашевський », – йдеться в повідомленні.

Відомо, що після вторгнення силовиків, учасників конференції вивели з будівлі, посадили в автозак і відвезли. Всього затримали понад 20 осіб. Серед затриманих – журналіст Артем Лява, який готував матеріали із заходу.

Так, силовикам вдалося затримати 22 людину.

Слід зазначити, що на установчій конференції LiSA планувалося провести вибори керівництва, прийняти програми дій, обговорити плани організації, вислухати лідерів місцевих студентських організацій.

Нагадаємо, що Україна звернулася до Білорусі з проханням про екстрені постачання електроенергії, повідомляють білоруські ЗМІ. Причина – «критична ситуація із забезпеченістю вугіллям електростанцій»: протягом зими запаси вугілля скоротилися в п’ять разів, до півмільйона тонн.

Раніше повідомлялося, що два антимонопольних відомства прийняли рішення про те, що тариф на транзит російської нафти збільшиться. Йдеться про АМК РФ і РБ, тариф буде підвищено на транзит по території Білорусі починаючи з 1.02.2021 року. Підвищення заплановано на рівні 6,7% – це мінімальний крок підвищення тарифів, який входить в підписане двома країнами угоду.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
20 Квітня 2021 року - 16:57
Згідно з новою постановою уряду, при визначенні рівня добробуту домогосподарства...
20 Квітня 2021 року - 15:59
Висота першого польоту склала близько трьох метрів
20 Квітня 2021 року - 15:33
Якщо газовики несанкціоновано перекрили газ, громадяни можуть звертатися в облгази...
20 Квітня 2021 року - 15:30
До червня 2021 року в уряді мають намір впровадити автоматичний...