Байден заявив, що народ США заплатить будь-яку ціну за захист України

Поділитися:

Виступаючи на брифінгу, організованому заради України, 15 лютого 2022 року, Джо Байден публічно заявив, що американці готові відповісти на російську агресію проти України, незважаючи навіть на ризик падіння економіки держави.

За словами американського президента, він та його народ чудово розуміють, чим може закінчитися вторгнення Росії в Україну, що громадяни США усвідомлюють, наскільки захист свободи та демократії коштує дорого. «Звичайно, якщо станеться найгірше, це вплине на ціни на енергоресурси, вплине на ситуацію усередині нашої країни», – додав Байден.

Водночас американський лідер звертає увагу, що адміністрація Білого Дому виконує низку завдань і загалом робить все необхідне і можливе, щоб стримати підвищення цін на енергоресурси та планує захистити споживачів за допомогою додаткових заходів. Проте, про які заходи йдеться, президент не конкретизував.

На завершення промови Джо Байден наголосив, що прямої конфронтації з Росією ніхто не хоче, але в разі потреби Америка готова реагувати, зокрема й на кібератаки чи інші способи ведення війни.

«Ми будемо діяти разом із нашими партнерами, забезпечуючи колективний захист від будь-яких загроз. Проте всі шляхи відкриті. Є загальна відповідальність США та Росії за глобальну безпеку. Заради нашого спільного майбутнього потрібно обрати дипломатію, але не сумнівайтеся: якщо Росія зробить серйозну помилку, зробивши цю агресію, відповідальні держави не вагатимуться у своїй відповіді – ми захищатимемо свободу і готові заплатити будь-яку ціну», – запевнив Президент Сполучених Штатів.

Тим часом колишні президенти України Леонід Кравчук, Леонід Кучма та Віктор Ющенко колективно звернулися до підписантів Будапештського меморандуму, закликавши їх дотриматись усіх гарантій безпеки для України.

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу