Влада Ірану розкрила дані «чорних скринь» збитого літака МАУ

Поділитися:

Організація цивільної авіації Ірану оприлюднила дані з «чорних скринь» літака МАУ, збитого над Тегераном. Відомо, що робота бортових самописців була припинена о 6:14 ранку. Саме в цей момент в літак влучила перша ракета. Відзначається, що до вибуху літак знаходився у звичайних умовах польоту.

Протягом 19 секунд після вибуху, “чорні скрині” все ще писали всі звуки, які долинали з кабіни пілотів. Виходячи із записів випливає, що після вибуху почалися проблеми з електропостачанням. Інструктор польотів при цьому наказав включити допоміжний блок живлення, а весь екіпаж до останнього намагався врятувати літак і людей на борту.

Слід зазначити, що хоч перша ракета і завдала серйозних пошкоджень літака, але двигуни після вибуху продовжували працювати. Вплив удару другої ракети поки оцінити неможливо, оскільки “чорні скрині” перестали писати через 19 секунд після вибуху, а друга ракета влучила в ціль не менше ніж через 25 секунд після першої.

Нагадаємо, що Іран не має наміру виплачувати «Міжнародним авіалініям України» компенсацію за збитий під Тегераном літак. Своє рішення в країні пояснили тим, що лайнер застрахований європейськими компаніями.

За словами глави Центральної страхової організації Ірану Голамреза Сулеймані, літак застрахований європейськими компаніями, а це значить, що вони повинні заплатити гроші.

Раніше повідомлялося, що представники Ірану прибудуть в Україну, щоб обговорити компенсацію сім’ям загиблих в авіакатастрофі під Тегераном.

У Міністерстві закордонних справ України уточнили, що орієнтовно делегація буде в Києві 29-30 липня 2020 року. При цьому на цей час в МЗС не можуть назвати суму компенсацій, оскільки це і буде головною темою переговорів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
29 Листопада 2021 року - 16:04
У ВООЗ заявили, що випадки зараження штамом «Омікрон» можливі і...
29 Листопада 2021 року - 13:54
Проект реконструкції передбачає демонтаж існуючої бетонної смуги
29 Листопада 2021 року - 13:12
Абло боровся з рідкісною та агресивною формою раку
29 Листопада 2021 року - 11:47
Президент України відвідає кордон із Білорусією