В Україні протестують першу промислову систему накопичення енергії

Поділитися:

Першу промислову систему накопичення енергії, повністю розроблену, спроектовану і вироблену в Україні протестують у Вінниці. Про це повідомили у Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження.

«‎Вітаю українського виробника з власною розробкою системи накопичення енергії. Це важлива складова для балансування енергосистеми, де ростуть потужності сонячних і вітрових електростанцій. Ця подія в черговий раз доводить, що Україна здатна самостійно створювати своє незалежне майбутнє, розвиваючи «‎зелену»‎ енергетику і необхідні електроакумулюючі системи для цього»‎, — прокоментував заступник голови Держенергоефективності.

Згідно з інформацією, ємність системи накопичення становить1 МВТ-годину, а потужність — 1 МВт. Зазначається, що містобудівні умови і обмеження на будівництво промислової системи накопичення енергії видала компанії KNESS міська рада Вінниці.

Нагадаємо, що дорога зелена енергетика витісняє дешеву атомну. Кабінет міністрів має намір розслідувати і розбиратися, звідки це взялося.

Раніше повідомлялося, що за даними, які оприлюднило Федеральне статистичне відомство Німеччини відновлювальна енергетика в Німеччині вперше згенерувала більше електроенергії, ніж традиційна.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
23 Вересня 2021 року - 8:28
Міністр охорони здоров'я зазначив, що пріоритетні групи населення, які вакцинувалися...
23 Вересня 2021 року - 7:27
Від сьогодні, 23 вересня, вся Україна переходить до «жовтої» карантинної...
23 Вересня 2021 року - 7:16
Нова угода набере чинності на 30 день з офіційної дати...
22 Вересня 2021 року - 20:07
У Держстаті підрахували, що найбільше коштів піде на оплату праці...