У Венеції почали пересихати канали

Поділитися:

Венеція – без води. Через рекордні відливи в знаменитому італійському місті висихають канали. Про це повідомили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу. Рівень води впав на пів метра. Човни і гондоли – на яких зазвичай пересуваються туристи – виявилися на землі.

Мають проблеми і місцеві, адже звикли користуватися водним транспортом. Якщо деякі вулички обміліли майже повністю, то в Гранд-каналі – найбільшій протоці між островами венеціанської лагуни – вода ще залишилася. Але її рівень помітно впав.

Для Венеції нинішній стан – незвичайне. Бо зазвичай місто потерпає від повеней, затоплюють вулиці і псують історичні будівлі. Місцеві чиновники пояснюють – обміліли канали через сильний атмосферний тиск над Італією від якого залежить – підйом рівня води.

Нагадаємо, що вчені заявляють про критичну ситуацію у водному басейні України. Єдині річки, в яких навесні прибула вода,  протікають в Карпатах.

Разом з тим рівнинні річки, через відсутність дощів і снігу не наповнилися водою. При цьому водойми не встигли очиститися, тому що не промерзли через аномально теплу зиму.

Раніше повідомлялося, що український парламент попередньо підтримав обов’язкову плату під час забору води з каналів Держводагентства, прийнявши в першому читанні законопроект, який передбачає зміни в Водному кодексі України в частині уточнення списку первинних водокористувачів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Червня 2021 року - 18:35
У п'ятницю і на вихідних температура повітря сягне +27...+29.
16 Червня 2021 року - 14:18
Оголошено і нова дата закінчення карантину 3 31 серпня цього...
16 Червня 2021 року - 12:57
Загальна сума афери - 54 мільйони гривень
16 Червня 2021 року - 12:32
Закон тільки прийнятий, а експерти вже зайнялися аналізом