У Тюмені горить нафтопереробний завод

Поділитися:

Жителі та гості російського міста Тюмень повідомили про пожежу, що сталася на території Антипінського нафтопереробного заводу. Більше того, перед тим, як завод спалахнув, очевидці відзначили, що відчули вибухову хвилю.

За даними свідків інциденту, з боку Антипінського НПЗ була відчутна вибухова хвиля, а після неї з’явився чорний дим. Ті, хто виявився ближчим до місця події, кажуть, що «Завод горить, аж палахкотить».

Однак про густу хмару чорного диму повідомляють і жителі більш віддалених районів, відзначаючи його велику кількість і швидке поширення.

У той же час Міністерство Російської Федерації у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків стихійного лиха ніяк не коментує подію, а на дзвінки від представників преси ніхто не відповідає. Отже, назвати причину пожежі та ступінь завданих збитків поки що неможливо.

Нагадаємо, 28 грудня, у місті Косів Івано-Франківської області у палаті реанімаційного відділення районної лікарні виникла пожежа.

Також ми писали раніше про те, що 22 грудня, у селі Селище, розташованому у Вінницькій області, сталася пожежа. Спалахнула будівля, де знаходиться готельний комплекс Батерфляй.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ