У Туреччині вирує негода – є загиблі

Поділитися:

Потужний шторм обрушився на кілька провінцій Туреччини. Внаслідок події загинули щонайменше чотири особи, серед яких троє громадян Туреччини та один – іноземець. Повідомляється також, що мінімум 38 осіб отримали травми, у тому числі тяжкі.

В Анкарі вітер досяг швидкості 130 кілометрів на годину. Потужними поривами він звалив відому в столиці вежу з годинником, а момент її падіння встигли зафіксувати на камеру очевидці того, що відбувається.

В одному зі Стамбульських районів вітер силою зніс дах кафе, через що травмовано двох людей. Після падіння даху на паркування біля кафе, шість транспортних засобів опинилися під уламками.

Повідомляється також, що сильний вітер зніс дахи лікарень у кількох регіонах, зокрема й у місті Болу. А в Гебзі отримали сильні травми вісім робітників-будівельників після того, як обвалився ліс через потужні пориви вітру.

На даний момент відомо про вантажний автомобіль, що перекинувся в провінції Стамбула, а в місті Ізмір хвилі настільки збільшилися, що затопили прибережну дорогу і трамвайні лінії. З метою безпеки уряд Туреччини тимчасово обмежив протоку Босфор для суден.

Нещодавно ми писали про те, що понад 100 населених пунктів України залишилися без електрики через складні погодні умови.

Також ми повідомляли про тимчасове обмеження судноплавства у Криму через сильний вітер.

Читайте також
GM Energy
19 Квітня 2024 року - 13:04
GM Energy презентувала двунаправлені зарядні пристрої для електромобілів “від автомобіля...
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу