У Туреччині вибухнув нафтопровід Кіркук-Джейхан

Поділитися:

Стало відомо, що з вівторка, 18 січня 2021 року, експлуатацію нафтопроводу Botaş тимчасово зупинено. Державний оператор нафтопроводів Туреччини пояснив причину припинення подачі нафти з Кіркука до Джейхана вибухом, що стався неподалік провінції Кахраманмараш.

У своєму повідомленні компанія зазначає, що відразу після вибуху спалахнув вогонь, в результаті полум’я перетворилося на справжню пожежу. Для усунення поширення вогню до його гасіння залучили пожежників та рятувальників.

Встановити причину вибуху поки що немає можливості, проте на даний момент фахівці вивчають ситуацію. Вибухнула частина трубопроводу на 511-му кілометрі. На щастя, постраждалих немає, а завдяки оперативній реакції працівників рятувальної та пожежної служб пожежу вдалося швидко загасити. До житлових районів він не дійшов, – уточнили у прес-службі Оператора.

Проте шосе, що сполучає Кахраманмараш із сусіднім містом Газіантеп, довелося перекрити, оскільки вогонь поширився вздовж траси.

Нагадаємо, що нафтопровід Кіркук-Джейхан протягнутий на 970 кілометрів (від Іраку до Туреччини).

Раніше ми писали, що пізно ввечері у п’ятому районі Кабула неподалік розташованого педагогічного університету стався сильний вибух, внаслідок чого постраждали двоє мирних жителів.

Також ми повідомляли про те, що у Черкасах на хімічному комбінаті «Азот» спробували демонтувати дві старі вежі, які колись використовувалися у виробництві мінеральних добрив. Спрямований вибух було влаштовано 18 грудня.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ