У Туреччині вибухнув нафтопровід Кіркук-Джейхан

Поділитися:

Стало відомо, що з вівторка, 18 січня 2021 року, експлуатацію нафтопроводу Botaş тимчасово зупинено. Державний оператор нафтопроводів Туреччини пояснив причину припинення подачі нафти з Кіркука до Джейхана вибухом, що стався неподалік провінції Кахраманмараш.

У своєму повідомленні компанія зазначає, що відразу після вибуху спалахнув вогонь, в результаті полум’я перетворилося на справжню пожежу. Для усунення поширення вогню до його гасіння залучили пожежників та рятувальників.

Встановити причину вибуху поки що немає можливості, проте на даний момент фахівці вивчають ситуацію. Вибухнула частина трубопроводу на 511-му кілометрі. На щастя, постраждалих немає, а завдяки оперативній реакції працівників рятувальної та пожежної служб пожежу вдалося швидко загасити. До житлових районів він не дійшов, – уточнили у прес-службі Оператора.

Проте шосе, що сполучає Кахраманмараш із сусіднім містом Газіантеп, довелося перекрити, оскільки вогонь поширився вздовж траси.

Нагадаємо, що нафтопровід Кіркук-Джейхан протягнутий на 970 кілометрів (від Іраку до Туреччини).

Раніше ми писали, що пізно ввечері у п’ятому районі Кабула неподалік розташованого педагогічного університету стався сильний вибух, внаслідок чого постраждали двоє мирних жителів.

Також ми повідомляли про те, що у Черкасах на хімічному комбінаті «Азот» спробували демонтувати дві старі вежі, які колись використовувалися у виробництві мінеральних добрив. Спрямований вибух було влаштовано 18 грудня.

Читайте також
19 Червня 2024 року - 8:27
Від початку російського широкомасштабного вторгнення аграрний сектор зазнав збитків на...
18 Червня 2024 року - 18:47
Нового підвищення тарифів на світло в Україні найближчим часом не...
18 Червня 2024 року - 16:54
Кабінет Міністрів підтримав зміни до ліцензування перевізників, ініційовані Міністерством розвитку...
11 Червня 2024 року - 11:48
Ринок праці у травні нагадував безлюдну пустелю: кількість шукачів та...