У Харкові хочуть закрити «Коксохім»

Поділитися:

Мер Харкова Геннадій Кернес розповів в соц-мережах про те, що діяльність “Коксохіму” і наплювацьке ставлення його керівництва до проблем екології завдають шкоди Харкову.

“В останні дні отримую багато особистих повідомлень, а також бачу в соціальних мережах обурення харків’ян викидами заводу” Коксохім “. Я вже звернувся з цього питання до прокурора області, провів консультації з народними депутатами України, притягну до співпраці екологічні організації Харкова. Якщо керівництво заводу не змінить ситуацію з викидами, я не бачу іншого виходу, крім як закриття підприємства “, – повідомив градоначальник.

Також Кернес зазначає, що на заводі існує величезна заборгованість із зарплати – як поточна, так і за минулі роки. І вирішенням цього питання керівництво “Коксохіму” так само не займається.

Нагадаємо, що в Україні знову закріпилися області-лідери по найбільшому антирекорду щодо нових випадків коронавірусу. У топ «кращих» увійшли Одеса, Тернопіль та Харків, як свідчить відповідна статистика з боку Міністерство охорони здоров’я України.

Раніше повідомлялося, що в прес-службі Міністерства розвитку громад і територій України розповіли про регіонах-боржниках за послуги ЖКГ. Так, найбільше боргів за комунальні послуги у споживачів столиці.

У лідерах по боргах за комуналку крім Києва (6,1 млрд грн), ще Дніпропетровська область (5,2 млрд грн) і Харківська область (4,6 млрд грн).

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ