У Дніпрі горить оборонний завод

Поділитися:

За даними прес-служби ДСНС в суботу, 14 листопада, на території ПАТ “Дніпропетровський агрегатний завод” в виробничому цеху на площі близько 400 кв. м сталася пожежа. Відомо, що постраждалих немає.

“Станом на 17:51 пожежу локалізовано. За оперативною інформацією площа пожежі становить близько 400 м². Загиблих і травмованих немає”, – повідомили в прес-службі ДСНС.

Відомо, що пожежа поставила під загрозу формування ВМС України в 2021 році трьох дивізіонів берегового ракетного комплексу “Нептун”, деякі агрегати ракети якого виробляє ДАЗ після 10 років освоєння і випробування цього виду продукції.

На місце події були направлені пожежні 1-й, 2-й, 5-й державних пожежно-рятувальних частин та спецтехніка загону технічної служби.

Нагадаємо, що Державному агентству з управління зоною відчуження (ДАЗВ) Кабінетом міністрів України було виділено 89,99 млн грн для здійснення заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій в зоні відчуження і зоні відселення.

Раніше повідомлялося, що виконуючим обов’язки голови правління і директора Одеського припортового заводу призначений Микола Парсент’єв.

Як відомо, з самого початку поточного року, посади виконуючого обов’язки голови правління і директора Одеського припортового заводу займав Микола Синиця.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
28 Листопада 2020 року - 21:59
І найманим працівникам за законом теж обіцяють компенсацію
28 Листопада 2020 року - 21:26
Ініціативу МОЗ в уряді відкинули
28 Листопада 2020 року - 20:27
Додатково хочуть змусити платити за воду, вивезення сміття та опалення
28 Листопада 2020 року - 19:54
В уряді запропонували парламентаріям вилучити із запланованих витрат на освіту...