Суспільству стали відомі нові подробиці життя конституційних суддів

Поділитися:

Протягом тижня інтернет-мережі все більше рясніє відомостями – що і де забули задекларувати судді Конституційного суду. Про це повідомили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу.

Так, виявляється, голова установи Олександр Тупицький придбав землю в анексованому Криму за російським законодавством.

Крім цього, його колега суддя Віктор Кривенко документує особняк на 500 квадратних метрів, з басейном і фонтаном – як недобуд.

Ще один представник Феміди – Володимир Мойсик – також не прагне афішувати скільки добра нажив: а це 9 наділів під Києвом, з яких задекларовано тільки 3. Альтанки, фонтан, пасіка і прибудови значаться як недобудови.

Нагадаємо, що НАЗК  припиняє складати протоколи про порушення в сегменті отримання подарунків. Йдеться перш за все про чиновників різних рангів.

У прес-службі НАЗК розповіли, що механізм, в якому була втілена можливість покарання за перебільшення норм вартості подарунків, був зруйновано рішенням № 13-р / 2020 Конституційного суду України від 27.10.2020г.

Раніше повідомлялося, що Конституційний суд уже у вівторок розгляне закон про мову. Понад 50 депутатів підписали таке уявлення ще навесні минулого року.

Вони просять визнати закон про мову – неконституційним. Адже положення цього документа – «дискримінують російськомовних громадян».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
28 Листопада 2020 року - 21:59
І найманим працівникам за законом теж обіцяють компенсацію
28 Листопада 2020 року - 21:26
Ініціативу МОЗ в уряді відкинули
28 Листопада 2020 року - 20:27
Додатково хочуть змусити платити за воду, вивезення сміття та опалення
28 Листопада 2020 року - 19:54
В уряді запропонували парламентаріям вилучити із запланованих витрат на освіту...