Прокуратура завершила розслідування про розкрадання активів банку «Аркада»

Поділитися:

В Офісі генерального прокурора повідомляють про завершення досудового розслідування щодо колишнього голови правління банку “Аркада” та ще 8-ми осіб з приводу привласнення 72 млн грн.

За даними пресцентру Офісу генпрокурора, слідчі встановили, що керівник банку зі спільниками втілив схему привласнення коштів фондів фінансування будівництва, управителем яких був банк. Йдеться про будівництво житлових комплексів “Еврика” та “Патріотика”.

Встановлено, що завдяки видачі кредитів та операціям з використанням підконтрольних підозрюваному фірм, що не пов’язані з “Аркадою”, з фондів фінансування будівництва вивели 50 млн грн. За подібною схемою вивели ще 22 млн грн.

Підозрюваним та адвокатам відкрили матеріали провадження для ознайомлення, після чого обвинувальний акт передадуть у суд вже для розгляду по суті.

Раніше ми повідомляли, що президенту неплатоспроможного банку «Аркада» Костянтину Паливоді прокуратура повідомила про підозру.

Також ми писали про те, що восени Фонд гарантування вкладів фізосіб виставив на продаж вітчизняний банк «Аркада», який раніше був визнаний неплатоспроможним з боку НБУ.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо