Повені та зсуви в Еквадорі – є загиблі

Поділитися:

Після довгих і сильних дощів в Еквадорі почалися зсуви, що призвело до загибелі понад двох десятків людей та понад півсотні травмованих.

За повідомленням закордонного видання Reuters, пошуково-рятувальні роботи в Кіто, що в Еквадорі, тривають кілька годин. В результаті операції з порятунку було виявлено 22 загиблих і 47 людей, які отримали травми.

«Кількість загиблих внаслідок зсуву ґрунту в столиці Еквадору, місті Кіто, у вівторок зросла щонайменше до 22 людей, 47 отримали поранення», – заявив агентству мер міста, Сантьяго Гуардераса.

Окремо повідомляється, що досі не можуть знайти близько 20 людей, які зникли безвісти.

Еквадорські рятувальники, як і раніше, продовжують пошуки, відкопуючи будинки, будівлі, вулиці з грязьових пагорбів.

Нагадаємо, стихійне лихо почалося після тривалих злив, що обрушилися на столицю ввечері в понеділок, 31 січня 2022 року. Зараз співробітники НС відкопують житлові райони, завалені брудом і камінням.

Зазначається, що електроенергія в районах, що найбільш постраждали, відсутня.

Раніше ми писали, що у Сполучених Штатах скасували понад 1,45 тисяч авіарейсів на тлі снігового шторму на північному сході.

Також ми повідомляли про те, що в Україні 31 січня негода у вигляді поривів вітру та завірюхи позбавила доступу до електроенергії 317 населених пунктів у 6-ти регіонах. Спрацювали системи автоматичного захисту ЛЕП.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ