Порти Одеської області обмежують роботу через негоду

Поділитися:

Через несприятливі погодні умови в морських портах Чорноморська і Одеси ввели обмеження на роботу. Причина обмежень – вітер і хвилі.

В Адміністрації морських портів попередили про погіршення погодних умов в найближчі дні.

Через вітер і хвилі в портах Одеси та Чорноморська обмежили лоцманську підводку. Крім того, в порту Рені через сніг обмежили вантажні операції із зерновими. А гирло Швидке в дельті Дунаю закрили через сильний вітер.

Через негоду також з обмеженнями працюють морські порти Південний, Маріуполь, Бердянськ і Білгород-Дністровський. Херсонський морський канал і Бузько-Дніпровсько-лиманський канал поки відкриті для проходу суден.

Через погодні умови південь України накрив сніг, що супроводжується сильним вітром і штормом. Так в Одесі пориви вітру досягали 16 метрів в секунду, а хвилі піднімалися до 2-3 метрів у висоту.

Раніше повідомлялося, що Україна буде охороняти навколишнє середовище за європейськими нормами. В Україні три роки буде проводиться проект, в рамках якого планується розробити важливі та потрібні законодавчі та нормативно-правові документи з охорони навколишнього середовища. Назвали його APENA 2, повідомили в пресслужбі Державної екологічної інспекції (ДЕІ).

Також, у 2020 році Україна знизилася у світовому рейтингу, що складається за Індексом впровадження кліматичної політики (Climate Change Performance Index). У порівнянні з 17 позицією торік, зараз наша країна знаходиться на 20-й.

 

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
11 Квітня 2021 року - 10:59
Експерти припускають, що попит на біткоіни буде сильно зростати в...
11 Квітня 2021 року - 10:30
Вимоги щодо стажу виростуть на 12 місяців
11 Квітня 2021 року - 10:00
Виплата грошової допомоги проводиться шляхом перерахування коштів місцевими органами соціального...
11 Квітня 2021 року - 8:57
КРАІЛ може розглядати заяви на отримання ліцензій для грального обладнання,...