Названа найбільш вразлива галузь Білорусі

Поділитися:

Міжнародна спільнота продовжує санкційний тиск на диктаторський режим Олександра Лукашенка. Проте Надзвичайний і Повноважний посол України в Республіці Білорусь (2010−2011) переконаний, що лише в одній галузі вони стануть найбільш нищівними для Білорусі. Також це стосуватиметься і Росії.

«Другим партнером сьогодні Республіки Білорусь, а насправді одним із партнерів Кремля, є Нідерланди. Тому що два нафтопереробні заводи білоруські фактично працюють на експорт. І це левова частка доходів бюджету Республіки Білорусь, а я би точніше сказав — диктатора Лукашенка, тому що там дуже своєрідний бюджет, який ділиться на декілька частин. Одна — це державний бюджет, друга — це фонд воєнно-промислового комплексу, до якого ніколи ніхто до цього не допускається. І третя — це частина благодійних фондів, які роздаються у вигляді кредитних ресурсів тому, кому призначає сам Лукашенко», — розповів політик.

Також він додав, що санкції щодо нафтопродуктів, які Великобританія та США застосовують проти Білорусі є важливими, проте, ще більшого значення вони набудуть, коли їх запровадить ЄС.

Нагадаємо, США ввели санкції відносно ряду фізичних і юридичних осіб, що мають відношення, на думку США, до придушення в Білорусі мирних протестів, а також отримують вигоду від білоруської влади.

Також ми писали й про те, що Україна почала поставки металобрухту в Білорусь.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо