Найбільший приватний порт України підозрюють в несплаті податків

Поділитися:

У висновку в офшори значних сум і ухиленні від сплати податків на мільйони гривень в рік підозрюють групу компаній “Трансінвестсервіс” (ТІС)

Відомо, що ТІС – найбільша в Україні приватна портова група, в яку входить шість морських терміналів в акваторії державного порту Південний.

Так, складна схема власності дозволяє виводити велику частину доходів з-під українського оподаткування за кордон. Тому, приватна стивідорна компанія ТІС перевалює найбільший потік вантажів у порту Південний, але податків платить удвічі менше, ніж державний конкурент.

Аналітики підрахували, що за рік держава недоотримує мінімум 600 млн грн податків. У державній стивідорної компанії, що працює в порту Південний, пояснюють це державним податковим регулюванням і відрахуваннями, які відрізняються в державному підприємстві і приватної компанії.

Нагадаємо, що в Україні не зникає тенденція, яка сприяє зниженню кількості сплачених податків. Йдеться про зарплату, яка видається в конверті. Так, роботодавці оформляють працівників на мінімальну ставку, а іноді і менше, щоб мінімізувати податки. Частина зарплати виплачується «білої», але велика її частина залишається «чорної».

Раніше повідомлялося, що в Україні поширені найрізноманітніші злочинні схеми, що дозволяють отримувати швидкий прибуток. Досить часто зустрічаються вони в паливній сфері. Про це розповів глава Державної податкової служби.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
26 Листопада 2020 року - 23:43
Електроенергія подорожчає для населення з наступного тижня
26 Листопада 2020 року - 22:23
У Нацагентстві держслужби просять територіальні громади надати роботу чиновникам скасованих...
26 Листопада 2020 року - 20:29
Більше карантинна, ніж чорна
26 Листопада 2020 року - 15:47
На відміну від допомоги, гроші на організацію своєї справи можна...