Керівників Придніпровської залізниці відсторонили від роботи

Поділитися:

Керівники Придніпровської залізниці, через службову недбалість яких 29 березня могли зійти з рейок 6 вагонів потягу Інтерсіті, були відсторонені від роботи. Також було відкрито кримінальне провадження. Про це повідомили журналісти «Першого Ділового» телеканалу.

За попередніми висновками службового розслідування, причинами аварії потягу, що прямував до Запоріжжя, стали грубі порушення в утриманні верхньої будови колії. Спеціально створена комісія яка розслідує обставини сходження з рейок потягу виявила технологічні порушення під час виконання колійних робіт та у веденні журналів обліку. В «Укрзалізниці» зазначили, що вже мають попередні результати розслідування аварії поїзду та перелік винних, яких звільнять та притягнуть до відповідальності.

Раніше повідомлялося про те, що «Укрзалізниця» буде перетворювати вокзали в торгові центри. Орієнтуватися в Україні будуть на європейський досвід — відомо, що вокзали в Європі припускають і послуги, і можливість купити різні товари, і багато іншого. По суті, як сказав начальник «УЗ», для пасажира потрібна колія, поїзд і каса, а все інше — опціонально.

Також ми писали й про те, що розклад потягів, які курсують країною та іншими маршрутами, тепер будуть змінені через перехід на літній час.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
12 Квітня 2021 року - 7:59
В умовах карантину послуги з пенсійного забезпечення можна отримати віддалено...
11 Квітня 2021 року - 22:52
Приводів для такої вимоги відразу декілька, серед них — скандальний...
11 Квітня 2021 року - 22:06
Новий порядок почне діяти вже 1 вересня 2021 року
11 Квітня 2021 року - 20:26
Локдаун — не привід відкладати оформлення пенсії