Держекоінспекція зафіксувала розлив нафти в Чорноморську

Поділитися:

У порту «Чорноморськ» сталася надзвичайна ситуація, в результаті чого був розлив нафти. Ймовірно в справі задіяно судно «Аметист». Про це повідомили у Державній екологічній інспекції. При цьому в повідомленні говориться про те, що Адміністрація морських портів (АМПУ) про це вчасно не повідомила.

У Держекоінспекції про розлив нафти дізналися з повідомлень у ЗМІ. Після цього були дані запити в усі інстанції, щоб визначити розмір шкоди морській акваторії. Як з’ясувалося впродовж інспекції, а АМПУ не тільки знали про подію, але також намагалися приховати це. Крім плям нафти на воді були виявлені й сліди сорбенту, який призначений для збору нафтопродуктів.

У ході перевірки були відібрані проби води з акваторії.

Раніше повідомлялося про те, що українська екологія вимагає термінових заходів. Зміни потрібні не тільки людям, що живуть в нашій країні, а й природним ресурсам. Про це говорила Лілія Олійник, відповідаючи на запитання журналіста «Першого Ділового».

Також ми писали й про те, що Україна буде охороняти навколишнє середовище за європейськими нормами. В Україні три роки буде проводиться проект, в рамках якого планується розробити важливі та потрібні законодавчі та нормативно-правові документи з охорони навколишнього середовища. Назвали його APENA 2, повідомили в пресслужбі Державної екологічної інспекції (ДЕІ).

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
16 Червня 2021 року - 18:35
У п'ятницю і на вихідних температура повітря сягне +27...+29.
16 Червня 2021 року - 14:18
Оголошено і нова дата закінчення карантину 3 31 серпня цього...
16 Червня 2021 року - 12:57
Загальна сума афери - 54 мільйони гривень
16 Червня 2021 року - 12:32
Закон тільки прийнятий, а експерти вже зайнялися аналізом