ДБР розслідує приватизацію «Арсеналу»

Поділитися:

Заступнику директора Національного космічного агентства України, а також заступнику голови Фону держмайна нашої країни було повідомлено про підозру у зв’язку з приватизацією «Арсеналу». Таку інформацію оприлюднила пресслужба Державного бюро розслідувань (ДБР).

Також про підозру слідчі ДБР повідомили й директору Казенного підприємства спеціального приладобудування «Арсенал». Відомо, що дії трьох вище означених чиновників завдали Україні збитків у сумі, що перевищує 80 млн грн.

В ході розслідування було встановлено, що під приватизацію потрапили приміщення підприємства, які не повинні були знаходиться в цьому списку. Всьому виною — злочинна схема, завдяки якій було обійдено державну заборону на приватизацію приміщень, які відносять до сегмента стратегічних для країни.

В результаті було отримано низку незаконних рішень, згідно з якими відчужено близько 1 тисяч квадратних метрів приміщень заводу «Арсенал». Ще у 2010 році вони були продані підконтрольному юрособі.

Раніше повідомлялося, що ДБР проводила обшуки в Міненерго й облгазах. В результаті цих дій була розкрита корупційна схема в Міністерстві енергетики.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
13 Червня 2021 року - 20:48
Йдеться про тих громадян нашої країни, які виїхали на лікування,...
13 Червня 2021 року - 20:23
У столиці та Київській області, а також на півдні та...
13 Червня 2021 року - 19:26
Поки говорять про зменшення держслужбовців на 10%
13 Червня 2021 року - 18:58
Всі лоти виставляють на майданчику ProZorro. Це дає змогу продавати...