АМКУ оштрафував “Ощадбанк”

Поділитися:

Рішення про накладення штрафу на ПАТ “Ощадбанк” в розмірі 1,06 млн грн за відмову надати документи про вчинення незаконних операцій прийняв Антимонопольний комітет України. Про це заявили в прес-службі АМКУ.

“Відмова ПАТ” Ощадбанк “в наданні інформації на вимогу Комітету призвів до неможливості встановлення дійсних обставин і завершення розслідування. Тобто, це призвело до неможливості виконання Комітетом покладених на нього обов’язків”, – сказано в повідомленні АМКУ.

Фахівці Антимонопольного комітету вважають, що створення такої ситуації може свідчити про намір приховування інформації, яка могла довести наявність в діях банку ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Нагадаємо, що в Міністерстві з питань окупованих територій заявили, що переселенці можуть не хвилюватися: державний «Ощадбанк» продовжує дію їх карт до 1 січня 2021 року.

«Дія карт Ощадбанку, власниками яких є внутрішньо переміщені особи, і обслуговуються за тарифним пакетом« Мій рахунок », пролонгований до 1 січня 2021 року. Тобто, якщо термін дії карток закінчується під час карантину, вони не будуть блокуватися до 1 січня 2021 року », – сказано в повідомленні відомства.

Раніше повідомлялося, що Антимонопольний комітет України (АМКУ) оштрафував на 69,3 млн грн Інтерпайп Пінчука та ще три компанії за порушення антимонопольного законодавства. Крім Інтерпайп, були оштрафовані компанії «РЕТЕК», «Транспортні інвестиції» і «Фірма« Інтерфторпром ».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
27 Листопада 2020 року - 7:17
Фахівці хочуть зрозуміти історію перших випадків зараження
26 Листопада 2020 року - 23:43
Електроенергія подорожчає для населення з наступного тижня
26 Листопада 2020 року - 22:23
У Нацагентстві держслужби просять територіальні громади надати роботу чиновникам скасованих...
26 Листопада 2020 року - 20:29
Більше карантинна, ніж чорна