5 мільйонів мексиканців залишилися без електрики – подробиці

Поділитися:

На півночі Мексики майже 5 млн людей залишилися без електроенергії через перебої з поставками газу з США на мексиканські електростанції. Про це повідомили у випуску новин “Першого Ділового” телеканалу.

Так, в штаті Техас через аномальні холоди закрилися нафтопереробні заводи, а природний газ по трубах подають з обмеженням. Через перебої з електроенергією люди залишилися і без води і опалення. При цьому на півночі Мексики теж різко похолодало.

“Дуже холодно, ми замерзаємо. Люди стоять в довгих чергах, щоб заправити газом невеликий балон. Ми вже довго сидимо без електрики. Цю проблему треба вирішити. Влада бере плату за електроенергію, а потім відключає її і не покращує обслуговування”, – обурюються мешканці Мексики.

Нагадаємо, що згідно з інформацією в тижневому звіті ЗАТ “НЕК” Укренерго “, споживання електроенергії з початку лютого 2021 в середньому на 6,5% перевищило прогнози.

Раніше повідомлялося, що в Україні через аварійні зупинки вітчизняних ТЕС значимо збільшилася вартість електрики. Про це свідчать дані «Оператора ринку».

Відзначається, що протягом перших восьми днів поточного місяця вартість ресурсу на «ринку на добу вперед» збільшилася відразу на 17,6%. Такі дані були представлені в порівнянні з результатами за січень.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
2 Березня 2021 року - 13:49
Проект повністю відповідає законодавству Євросоюзу, так вважають у Берліні
2 Березня 2021 року - 13:29
Йдеться про новий пакет на суму майже 125 мільйонів доларів
2 Березня 2021 року - 13:07
Йдеться про фірму «Авіва» – найбільшу страхову компанію у Великій...
2 Березня 2021 року - 12:50
Про це стало відомо під час форуму