УЗ добудує Дарницький міст

Поділитися:

«Укрзалізниця» добудує Дарницький міст за 1 млрд 150 млн гривень. Відповідний контракт підписаний регіональною філією «Південно-Західна залізниця» та компанією «Автострада», повідомляє «Перший Діловий».

За інформацією Міністерства інфраструктури в контракті йдеться про добудову автомобільних з’їздів на лівому березі Дніпра. Там міст веде до розв’язки на Дніпровській набережній, а також включає дорогу вздовж залізничних шляхів через Харківський шляхопровід в напрямку станції «Дарниця».

Наразі, на з’їзді на Дніпровську набережну здійснено частину підготовчих робіт. Так, зведено 16 опор з 21 та змонтована третина металоконструкцій прогонових будов.

Відзначимо, Дарницький міст більше 10 років знаходиться в недобудованому стані. Відсутній раніше спроектований комплекс автомобільних розв’язок, що не дає в повній мірі використати пропускну здатність моста.

Нагадаємо, Антикризовий штаб АТ «Укрзалізниця» провів друге засідання. У його ході були розглянуті вантажоперевезення. Не менш важливе питання — це оновлення вагонного парку. Були розроблені пропозиції, головна мета яких — усунути всі ті проблеми, які існують на цей момент.

Також ми писали й про те, що стали відомі витрати УЗ на наглядову раду.

Читайте також
19 Червня 2024 року - 8:27
Від початку російського широкомасштабного вторгнення аграрний сектор зазнав збитків на...
18 Червня 2024 року - 18:47
Нового підвищення тарифів на світло в Україні найближчим часом не...
18 Червня 2024 року - 16:54
Кабінет Міністрів підтримав зміни до ліцензування перевізників, ініційовані Міністерством розвитку...
11 Червня 2024 року - 11:48
Ринок праці у травні нагадував безлюдну пустелю: кількість шукачів та...