У Києві подешевшало житло

Поділитися:

Столичний портал з нерухомості оновив дані. Так, за станом на 1 грудня ціни за кв.м квартир на вторинному ринку житла Києва знизилися.

Відомо, що найбільше зниження ціни спостерігається більше в Оболонському районі. Тут вартість квадратного метра склала 33 802 гривень.

З іншого боку, зросли ціни в Шевченківському, Подільському та Святошинському районах.

При цьому, найдорожчим залишається Печерський район, там ціна за квадратний метр житла в середньому становить 73 812 гривень.

Слід зазначити, що ситуація з двокімнатними квартирами подібна до ситуації з однокімнатними. Тільки ціни впали майже в усіх районах Києва, а середня ціна становить 38 536 грн за кв. м.

Нагадаємо, що в українському парламенті хочуть ініціювати створення єдиного адресного реєстру, куди будуть вноситися всі дані про нерухомість українців. Про це йдеться в законопроекті «Про регулювання містобудівної діяльності».

Відзначимо, що даний реєстр повинен функціонувати в складі єдиної державної електронної системи в сфері будівництва.

Раніше повідомлялося, що мер Києва Віталій Кличко повідомив про те, що при введенні локдауну зробить все можливе, щоб транспорт в столиці не зупинявся. Це дуже важливо для людей, які працюють – мати можливість доїхати на роботу і додому.

У столиці працює дуже багато людей – киян і приїжджих, жителів міст-супутників столиці. При цьому з досвіду весняного локдаун вже видно, що зупинити таке велике місто повністю неможливо.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ