Турки за 7 років відремонтують вулицю у столиці

Поділитися:

Довготривале будівництво вулиці запланував головний фаворит Укравтодору – компанія “Онур”. Протягом 7 років вона буде реконструювати вулицю у Шевченківському районі столиці за 2 з половиною мільярди доларів. Про це дізналися журналісти з системи Прозорро.

Згідно з умовами договору підряду, роботи будуть виконуватися приблизно рівномірними частками по 300-500 мільйонів на рік з 2022 по 2028 рік включно.

В тендері на будівництво вулиці намагалось взяти участь одеська приватна фірма «Югстрой 17», однак її не допустили до участі – через відсутність низки документів. А ще тому, що вона не надала банківську гарантію та не підтвердила свій дохід за минулий рік у розмірі 90% від очікуваної вартості тендеру.

Відтак до участі в торгах очікувано були допущені два фаворити Укравтодору «Онур» і «Ростдорстрой», в результаті виграла Онур – зі знижкою 10%.

Ціни на будівельні матеріали поки не оприлюднені. За даними журналістів, проект реконструкції вулиці зробила фірма «Сінк плюс Міжнародна інжинірингова і консалтингова компанія».

Примітно, що усі її тендери на будівництво систематично надалі вигравала «Онур».

Раніше стало відомо, скільки заробить компанія «Онур» на будівництві аеродрому в Дніпрі. Про це йдеться у розслідуванні з боку українських ЗМІ.

З’ясувалося, що будувати аеродром у Дніпрі буде дружня до Володимира Зеленського турецька компанія «Онур». Бюджет проекту – 5,64 млрд грн.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
26 Січня 2022 року - 16:29
З часом дозволять витрачати отримані кошти на оплату комунальних
26 Січня 2022 року - 15:59
У зіткненнях постраждали вісімнадцять поліцейських та троє активістів
26 Січня 2022 року - 15:33
Причина – велика кількість хворих
26 Січня 2022 року - 13:24
Перехід на низьковуглецеві методи та відмова від сільського господарства