Столичні перевізники відклали підвищення цін

Поділитися:

Глава Асоціації перевізників Києва та Київської області заявив, що Асоціація веде переговори зі столичною владою про спільне вироблення антикризових заходів.

“Подорожчання відстрочено попередньо до суботи, 3 квітня. На цьому тижні буде робоча зустріч приватних перевізників з представниками КМДА, ми спробуємо спільно виробити ряд дієвих антикризових заходів, які дозволять не допустити банкрутство перевізників або погіршення якості обслуговування пасажирів”, – сказав чиновник.

Відомо, що дозвіл з боку КМДА перевозити пасажирів у кількості 50% від загальної місткості дозволило поліпшити провізну спроможність транспорту загального користування, проте незначно вплинуло на збитковість рейсів маршруток.

“У нашій ситуації дозволили перевозити 22 пасажири (було 11), що знижує наші збитки, але, на жаль, не дозволяє окупити витрати на перевезення”, – підкреслив глава Асоціації.

Нагадаємо, що згідно з даними, опублікованими Державною службою статистики, середня ціна квитка в міському громадському транспорті України в грудні 2020 року склала 5,5 грн. Це майже на 8% більше, ніж в 2019 році.

Раніше повідомлялося, що згідно із заявою першого заступника голови КМДА, контроль буде обов’язковим, як у наземному транспорті, так і в метрополітені. Чиновник зазначив, що інших варіантів, крім фізичного обмеження кількості людей в транспорті, на сьогодні немає.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
12 Квітня 2021 року - 7:59
В умовах карантину послуги з пенсійного забезпечення можна отримати віддалено...
11 Квітня 2021 року - 22:52
Приводів для такої вимоги відразу декілька, серед них — скандальний...
11 Квітня 2021 року - 22:06
Новий порядок почне діяти вже 1 вересня 2021 року
11 Квітня 2021 року - 20:26
Локдаун — не привід відкладати оформлення пенсії