Під Києвом в Підгірцях закривають великий полігон відходів

Поділитися:

Київська міська державна адміністрація заявила про те, що найбільше звалище України “Полігон №5” закривають для модернізації.

Слід зазначити, що полігон розташований в селі Підгірці, і йому вже більше 30 років. За весь цей час вивезли близько 450 тисяч тонн відходів. Державна адміністрація столиці має намір впровадити нові технології, щоб мінімізувати негативний вплив на екологію. Мер Києва вже підписав документ про закриття, а проект рекультивації пройшов державну експертизу.

Відомо, що зараз закуповують обладнання, необхідне для модернізації звалища. Незабаром людей збираються повідомити про плани міської влади щодо модернізації звалища. Так, вдосконалення полігону вирішили провести не тільки заради екології, а й для того, щоб запобігти можливим аварії.

Альтернативою полігону стануть природні підприємства, які не будуть шкодити довкіллю і здоров’ю людей.

Нагадаємо, що в Україні фіксується вкрай маленький відсоток переробки сміттєвих відходів. Про це повідомляє міністр охорони навколишнього середовища для ЗМІ.

За його словами, зараз в країні переробляється не більше 6% сміття. Решта відходів продовжують наповнювати вітчизняні звалища і отруювати навколишнє середовище.

Раніше повідомлялося, що незабаром в Україні стане набагато більше сортувальних станцій «Україна без сміття». Спільно з Franchise Group запускається перша франшиза.

Компанія вирішила допомогти екологічного проекту в зв’язку з його днем ​​народження. При цьому тут уточнили, що «Україна без сміття» – це і «адвокат» і рупор відповідального ставлення до відходів.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
27 Листопада 2020 року - 7:17
Фахівці хочуть зрозуміти історію перших випадків зараження
26 Листопада 2020 року - 23:43
Електроенергія подорожчає для населення з наступного тижня
26 Листопада 2020 року - 22:23
У Нацагентстві держслужби просять територіальні громади надати роботу чиновникам скасованих...
26 Листопада 2020 року - 20:29
Більше карантинна, ніж чорна