На Трухановому острові збудують каналізацію

Поділитися:

За результатами тендеру КП «‎Плесо»‎ Київської міської держадміністрації 6 грудня уклало угоду з ТОВ «Будівельна індустрія Грандстрой» про будівництво каналізації на острові Труханів у Дніпровському районі Києва. Зазначена вартість — 112,35 млн грн, свідчать дані в системі ProZorro.

Так, до 2 серпня 2022 року мають збудувати інженерні мережі до громадських вбиралень зони відпочинку «Центральна»‎.

Згідно з інформацією, для цього буде зрубано 5 дерев, прокладено кабельні мережі, мережі водопостачання і господарчо-побутової каналізації. Крім того буде виконано благоустрій та озеленення території площею 1,5 кв. км.

За підсумковою відомістю ресурсів без доставки і ПДВ, найбільша сума у 16,35 млн грн припадає на вакуумну станцію із трьома німецькими вакуумними насосами по 5,5 кВт, німецькою напірною системою транспортування стоків та іншим. Ціна включає монтаж. Ще 11,56 млн грн коштує блок ультрафіолетового знезараження LWT-UV, UV 7.

Раніше ми повідомляли, що найскандальніший довгобуд столиці — Подільсько-Воскресенський міст знову у центрі обговорень громадськості. Під час презентації результатів роботи міської влади мер Києва Віталій Кличко заявив, що не запускатимуть автомобільний рух через міст у цьому році, а перенесуть на наступний.

Також ми писали про те, що до Києва доставили Віфлеємський вогонь. Його у неділю, 12 грудня, запалили на місці, де народився Ісус.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ