На черговому підприємстві КМДА проходять обшуки

Поділитися:

В офісі КП «ГІОЦ» проводяться слідчі дії в межах кримінального провадження, розпочатого за фактом вчинення пособницьких дій в умисному ухиленню від сплати податків в особливо великих розмірах.

Про це повідомили в прес-службі Київської міської прокуратури.

Обшуки проводить прокуратура спільно з ГУ Державної фіскальної служби в місті Києві.

Згідно з матеріалами слідства, у період 2019-2020 років приватна компанія надавала КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр» телекомунікаційні послуги. При цьому, вказане підприємство, використовуючи грошові кошти КП «ГІОЦ» у сумі понад 10 млн гривень нібито замовляло зазначені послуги у підприємства з ознаками фіктивності.

2 червня 2021 року за адресою КП «ГІОЦ» проводяться обшуки з метою відшукання первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних правопорушень.

Кримінальне провадження розслідується за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 212 КК України.

Комунальне підприємство «ГІОЦ» засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва і підпорядковане Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Основний вид діяльності: оброблення даних, розміщення інформації на веб-вузлах і пов’язана з ними діяльність.

Нагадаємо, у останні тижні пройшли обшуки у кількох структурах КМДА за звинуваченням у розкраданнях при реставраціях та ремонтах, закупівлях, в ухиленні від сплати податків.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
21 Червня 2021 року - 14:03
Зокрема, Кулеба вважає, що НАТО «не зробив нічого», щоб Україна...
21 Червня 2021 року - 13:32
Йдеться про тендер, в результаті якого паливо АТ «Укрзалізниця» продала...
21 Червня 2021 року - 13:13
Країні вдалося випередити в цьому списку Росію
21 Червня 2021 року - 11:45
У світі їх кількість зросла до 82,4 мільйона осіб