МВС запускає нову функцію камер відеоспостереження

Поділитися:

У Міністерстві внутрішніх справ найближчим часом планують запустити в столиці нову функцію камер спостереження – відеофіксацію порушень при проїзді по смузі громадського транспорту.

Відомо, що ІТ-фахівці МВС вже розробили і впровадили в камери автоматизованих комплексів нові функції відеофіксації порушень при проїзді по непризначених смузі. При цьому, такі функції пройшли метрологію та процес сертифікації.

“Ми вже знаємо про всі небезпечні перехрестя і проблемні ділянки доріг, де відбувається найбільше порушень ПДР. Однак держава фінансово не в змозі в короткий період встановити там камери автоматичної відеофіксації “, – зазначив заступник міністра МВС.

Слід зазначити, що після узгодженого сторонами періоду, камери перейдуть в комунальну власність.

Нагадаємо, що підставою для зупинки і затримання поліцією автомобіля тепер є брудні номерні знаки. Закон забороняє водієві керувати транспортним засобом, якщо номери не розпізнаються на відстані в 20 метрів.

За перше порушення для «замазур» передбачений штраф в 170 гривень. При повторному порушенні протягом року водієві загрожує штраф в 255 гривень або громадські роботи протягом 30-40 годин.

Раніше повідомлялося, що нові камери фото- і відеофіксації, встановлені на українських дорогах, в прямому сенсі слова рятують життя автомобілістів і їх пасажирів. У поліції зазначають, що на тих ділянках доріг, на яких вже діють камери відеоспостереження і фіксації, тяжких аварій зі смертельними наслідками та тяжкими травмами стало в три рази менше.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
28 Листопада 2020 року - 21:59
І найманим працівникам за законом теж обіцяють компенсацію
28 Листопада 2020 року - 21:26
Ініціативу МОЗ в уряді відкинули
28 Листопада 2020 року - 20:27
Додатково хочуть змусити платити за воду, вивезення сміття та опалення
28 Листопада 2020 року - 19:54
В уряді запропонували парламентаріям вилучити із запланованих витрат на освіту...