Київський залізничний вокзал віддадуть в концесію

Поділитися:

У Міністерстві інфраструктури України вважають, що першочергово концесії підлягають залізничні вокзали міст Київ і Вінниця. Крім цього, у відомстві готують ТЕО (техніко-економічне обґрунтування) передачі приватним інвесторам вокзалів в Одесі та Львові. Розглядаються плани концесій вокзалів ще кількох міст України.

Про це поінформували в пресслужбі Мінінфраструктури – після відповідної наради в середу, 30 грудня. Крім вищеназваних міст, у відомстві планують віддати в концесію вокзали в Харкові, Чопі, Дніпрі та Миколаєві.

Міністерство інфраструктури очікує плідної співпраці з інвесторами, зацікавленими в розвитку сучасної залізничної інфраструктури та реалізації перспективних проектів державно-приватного партнерства в Україні, передає пресслужба відомства.

За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, від концесії вокзалів переваги отримають всі. Держава і місцеві органи влади – додаткові робочі місця і податки, концесійні платежі. «Укрзалізниця» – зменшення збитків, оновлення і розвиток інфраструктури. Інвестор – прибуток. Споживачі – якісно новий публічний простір, а також нові послуги й додатковий комфорт.

Нагадаємо, в «Укрзалізниці» вирішили оцифрувати столичний центральний вокзал з метою створення загальної схеми. На ній повинні бути відбиті всі наявні локації, які орендарі можуть використовувати, а сама компанія – отримати прибуток.

Також раніше ми написали про те, що «Укрзалізниця» витрачає гроші на сумнівні тендери.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
26 Січня 2021 року - 13:41
Сі Цзіньпін у своєму виступі зробив акцент на кризі систем...
26 Січня 2021 року - 13:21
МОЗ дослідить ситуацію в регіонах, і, залежно від показників, введуть...
26 Січня 2021 року - 12:46
Йдеться про пропозицію рекордного хабара у 6 мільйонів доларів за...
26 Січня 2021 року - 12:26
Банкнота 200 гривень четвертого покоління номінована на щорічний міжнародний конкурс...