Київ обіцяють позбавити від маршруток через кілька років

Поділитися:

Міський голова української столиці Віталій Кличко заявив, що Київ позбудеться від маршруток через два-три роки. Однак, зараз влада не може заборонити роботу цього виду транспорту, оскільки він «виконує свою функцію».

«Маршрутки ми заборонити не можемо, вони виконують свою функцію. Але ми робимо все для того, щоб закуповувати сучасний і комфортний громадський транспорт для великої кількості пасажирів. І це один із шляхів, за допомогою якого ми можемо вичавити маршрутки з нашого міста », – сказав Кличко.

Слід зазначити, що мер Києва відзвітував про закупівлю понад 300 автобусів і понад 100 трамваїв «за останні кілька років».

Нагадаємо, що в Україні збираються поліпшити конкурси щодо закупівлі містами транспортних послуг. Це потрібно для того, щоб зробити цю процедуру більш прозорою і чесною, як заявив міністр інфраструктури України.

Раніше повідомлялося, що згідно з даними, опублікованими Державною службою статистики, середня ціна квитка в міському громадському транспорті України в грудні 2020 року склала 5,5 грн. Це майже на 8% більше, ніж в 2019 році.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
30 Липня 2021 року - 7:32
Міністерство соціальної політики працює над новою пенсійною реформою, яку має...
29 Липня 2021 року - 13:15
Для отримання відшкодування необхідно звернутися до регіональних підрозділів грошового обігу...
29 Липня 2021 року - 12:43
Від початку минулого року українці можуть звернутися в управління соціального...
29 Липня 2021 року - 12:41
Над проблемою активно працюють бригади обленерго