Київ не буде подовжувати навчальний рік в школах

Поділитися:

Столичний мер Віталій Кличко заявив, що з середи 5 травня Києві продовжать працювати дитячі садки і школи. При цьому про продовження навчального процесу в столиці мова не йде.

«5 травня в Києві відновлять навчальний процес в школах, садках, установах професійно-технічної освіти, коледжах і вищих навчальних закладах. Відкриють всі 428 шкіл столиці та 572 дитячих садки. Також зазначу, що навчальний процес в школах Києва не продовжуватимуть на літо. Учні, як завжди, завершать навчальний рік в кінці травня. Оскільки під час локдауну заняття проходили дистанційно, за затвердженою програмою », – сказав Кличко.

Слід зазначити, що всі керівники навчальних закладів Києва отримали наказ про посилену дезінфекцію та регулярне провітрювання приміщень.

Нагадаємо, що навчальний рік у навчальних закладах можуть продовжити, якщо виникне в цьому потреба. Таку заяву зробив освітній омбудсмен Сергій Горбачов. За його словами, кожен навчальний заклад може самостійно продовжувати навчальний рік або завершувати його традиційно. Однак вирішувати буде Міносвіти.

Раніше повідомлялося, що мер Києва Віталій Кличко заявив про ослаблення карантину в столиці з 1 травня.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
7 Травня 2021 року - 15:21
Щороку країна втрачає не менше 24 млрд гривень, які мали...
7 Травня 2021 року - 12:55
Сумська область - єдина територія країни, яка все ще дотримується...
7 Травня 2021 року - 8:28
Премія імені видатного українського академіка Бориса Патона буде вручатися на...
7 Травня 2021 року - 7:59
Запорізька і Полтавська області нарешті вийшли з "червоної" зони карантину