Депутата Київради впіймали з хабарем

Поділитися:

Співробітники Національного антикорупційного бюро (НАБУ) викрили на хабарництві депутата Київської міської ради від «Слуги народу».

Обвинувачений у злочині був не один, разом із ним в отриманні хабаря у розмірі 1,26 млн грн брало участь ще 5 осіб. За даними НАБУ, сума мала бути отримана внаслідок сприяння організації роздрібної торгівлі в Києві.

Спіймані порушники організували схему, згідно з якою вони змогли забезпечувати перемогу певних компаній на електронних торгах для розміщення точок сезонної пересувної торгівлі.

Наразі справа розслідується, слідчі займаються з’ясуванням подробиць. За попередніми даними, ім’я затриманого депутата – Владислав Трубіцин.

Також, першого заступника голови КМДА підозрюють у махінаціях із землею, а саме: у незаконному позбавленні Апарату РНБО у 2019 році земельної ділянки площею понад півтора гектара у Києві.

Нагадуємо, що Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроект, що пропонує субсидувати оренду українським книгарням, а також надавати неповнолітнім сертифікати на книги.

Читайте також
5 Січня 2023 року - 0:22
Повідомляємо, що Шкіря Ігор Миколайович є власником торгівельної марки «ПЕРШИЙ...
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ