У наступному році на культуру витратять 7,5 млрд. гривень

Поділитися:

У державному бюджеті на наступний рік на розвиток мистецтва і культури в нашій країні передбачена сума в сім з половиною мільярди гривень.

Про це інформують в Міністерстві фінансів України. Повідомляється також, що в порівнянні з поточним роком держава збільшила фінансування мистецтва і культури в країні на 2 мільярди 800 мільйонів гривень.

Як видно з наведених цифр, найбільше з виділених коштів буде направлено на розвиток театрів, підтримку артистів і творчих колективів у цілому державою. На ці цілі в наступному році піде два з половиною мільярди гривень.

Крім цього, в держбюджеті-2021 передбачені допомога кінематографістам, виділяються гроші на збільшення Українського культурного фонду для розширення його проектів, Фонду розвитку установ загальнодержавного значення, турботу про спадщину культури і допомогу бібліотекам та музеям.

Тим часом ЗМІ повідомляють, що якщо додати до цих завдань ще й проблеми туристичної галузі, то в наступні чотири роки буде потрібно 55 мільярдів гривень.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Президент України Володимир Зеленський не може знайти гідних кандидатур на посади міністрів культури, освіти і енергетики.

Також влітку стало відомо, що Кабінет Міністрів України вирішив профінансувати українську сферу культури на 1 мільярд гривень.

 

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Підсумкові випуски новин
Читайте також
26 Листопада 2020 року - 23:43
Електроенергія подорожчає для населення з наступного тижня
26 Листопада 2020 року - 22:23
У Нацагентстві держслужби просять територіальні громади надати роботу чиновникам скасованих...
26 Листопада 2020 року - 20:29
Більше карантинна, ніж чорна
26 Листопада 2020 року - 15:47
На відміну від допомоги, гроші на організацію своєї справи можна...