У наступному році на культуру витратять 7,5 млрд. гривень

Поділитися:

У державному бюджеті на наступний рік на розвиток мистецтва і культури в нашій країні передбачена сума в сім з половиною мільярди гривень.

Про це інформують в Міністерстві фінансів України. Повідомляється також, що в порівнянні з поточним роком держава збільшила фінансування мистецтва і культури в країні на 2 мільярди 800 мільйонів гривень.

Як видно з наведених цифр, найбільше з виділених коштів буде направлено на розвиток театрів, підтримку артистів і творчих колективів у цілому державою. На ці цілі в наступному році піде два з половиною мільярди гривень.

Крім цього, в держбюджеті-2021 передбачені допомога кінематографістам, виділяються гроші на збільшення Українського культурного фонду для розширення його проектів, Фонду розвитку установ загальнодержавного значення, турботу про спадщину культури і допомогу бібліотекам та музеям.

Тим часом ЗМІ повідомляють, що якщо додати до цих завдань ще й проблеми туристичної галузі, то в наступні чотири роки буде потрібно 55 мільярдів гривень.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Президент України Володимир Зеленський не може знайти гідних кандидатур на посади міністрів культури, освіти і енергетики.

Також влітку стало відомо, що Кабінет Міністрів України вирішив профінансувати українську сферу культури на 1 мільярд гривень.

 

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
28 Лютого 2022 року - 12:12
Поки що невідомо, яку саме спадщину художниці Україна втратила
28 Лютого 2022 року - 10:30
Українська делегація їхала через Польщу
28 Лютого 2022 року - 9:44
Україна вже знищила 29 літаків РФ
24 Лютого 2022 року - 14:14
Які саме обмеження буде скасовано - невідомо