Поетесу Ліну Костенко можуть номінувати на Нобелівську премію

Поділитися:

У Верховній Раді мають намір номінувати на присудження Нобелівської премії у 2022 році в галузі літератури українську поетесу і письменницю Ліну Костенко.

Відповідне рішення обговорили на засіданні парламентського комітету з питань гуманітарної та інформполітики, розповіла заступниця очільника фракції партії “Слуга народу” Євгенія Кравчук.

Після остаточного рішення комітету – постанову направлять на розгляд парламенту. Сама поетеса не коментувала таку ініціативу.

У 2005 році Ліна Костенко відмовилась від звання Героя України, пояснивши своє рішення так: “Політичної біжутерії не ношу!”.

Раніше повідомлялося, що Мінкульт підрахував збитки кінопрокату і туризму від пандемії. Втрати становили щонайменше 50% своїх звичних прибутків.

Також ми писали, що на проект «Велика реставрація» влада виділила рекордні 2 млрд грн. Необхідність реставрації культурних об’єктів під час пандемії пояснили тим, що через карантин українським туристам не було б потреби виїжджати за кордон – в Україні багато власних пам’яток.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
14 Квітня 2021 року - 21:30
Щонайменше двох фігурантів санкційного списку контрабандистів з Указу Президента України...
14 Квітня 2021 року - 18:56
Проведення реформи ринку таксі в Україні в п'ятирічній перспективі може...
14 Квітня 2021 року - 17:24
У 2020 році економічний ефект від діяльності Національного антикорупційного бюро...
14 Квітня 2021 року - 17:15
Діти, котрі пробули в дитсадку довше інших однолітків, виростають в...